Domena i Hosting

Posiadanie własnej strony wiąże się też z koniecznością jej umieszczenia w Internecie, tak aby była dostępna dla odwiedzających.  Wybór miejsca umieszczenia strony jest ważną decyzja, ponieważ to gdzie strona będzie umieszczona wpływa na jakość dostępu i szybkości działania witryny gabinetu/praktyki/kliniki (G/P/K). Umieszczenie strony wymaga posiadania lub wykupienia infrastruktury komputerowej- serwera, domeny, łącza internetowego.
Chcąc zapewnić szybkie, stabilne i bezpiecznie działanie musi zostać umieszczona na odpowiednim serwerze, nad którym 24 godziny na dobę musi czuwać specjalista reagując na wszelkie nieprawidłowości.
Domena to nazwa, pod którą Państwa strona widnieje w internecie. Wymaga ona zarejestrowania i regularnego opłacania. Powinna mieć ona odpowiednią, łatwą do zapamiętania nazwę kojarzącą się jednoznacznie z praktyką. Wybór domeny wiąże się również możliwość założenia odpowiedniego adresu e-mailowego.
Jako specjaliści oferujemy pomoc w wyborze odpowiedniej usługi, konkurencyjne ceny rozwiązania, utrzymywanie domen i zarządzanie skrzynkami pocztowymi. Dzięki własnemu serwerowi otrzymują Państwo gwarancję bezpiecznych, szybkich i idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb usług.
Usługa Domena i Hosting obejmuje:

W zależności od charakteru Państwa działalności proponujemy dogodne rozwiązania:

Wszystkie pakiety oparte są o miesięczne uzgodnione plany działań oraz ustaloną strategię średniookresową dla realizacji założonego celu/ów.

close
Facebook IconDenCoDenCoDenCo