Wykonanie Strony (CMS)

Ofertę interaktywnej strony internetowej, kierujemy do gabinetu, praktyki, kliniki, która:

 • nie posiada strony internetowej.
 • posiada stronę internetowa , która stanowi tylko wizytówkę praktyki i trudno przez takie rozwiązanie osiągnąć wymierne korzyści w praktyce.
 • posiada starą stronę internetowa, a oczekuje nowej intuicyjnej nawigacji i nowoczesnej grafiki oraz pełny tzw. redesign.
 • audyt posiadanej strony z oceną przydatności do pozycjonowania i spójności z wizerunkiem i promocja usług praktyki

   Etap wykonania interaktywnej strony internetowej praktyki przebiega wg. ustalonego harmonogramu i projektu planu co pozwala na przejrzysty monitoring prac i dostarczaniu terminowo ustalonych materiałów czy opinii, a także potrzebnych do podjęcia w fazie wykonawczej decyzji.

   W czasie trwania fazy wykonawczej równolegle, mogą być wykonane inne czynności niezbędne do założenia strony, miejsce strony w internecie (tzw. hosting, domena itp.) dostarczenie materiałów informacyjnych do interaktywnej strony internetowej praktyki (tzw. content) i ich obróbka graficzna (zdjęcia, filmy etc.)  czy wykonanie materiałów informacyjnych pełnego opisu usług wg. zasad SEO/SEM i zasad czytelnej komunikacji z pacjentami tzw. copywriting (jest to usługa dodatkowa). Odbywa się też integrowanie z innymi aplikacjami i stronami min. Facebooka, Twittera etc. Przygotowanie funkcjonalności zarządzania treścią za pomocą systemu CMS oraz implementacja rozwiązań koniecznych do zarządzania działalnością praktyki tj. kalendarz czy panel komunikacyjny z pacjentami.

   Implementacja strony odbywa się w całości, wszystkie migracje danych czy procesów obsługowych odbywają się równolegle, a czas wykonania implementacji jest określony tak, aby była możliwość testów, bez wpływu na funkcjonowanie bieżącej działalności. Wykonanie interaktywnej strony internetowej również obejmuje intuicyjny i komfortowy interface dla urządzeń mobilnych (smartphone, tablet, iOS, Android,Windows itp.).

   CMS

   Używając naszego systemu CMS możesz w prosty i intuicyjny sposób dodawać, modyfikować oraz usuwać tekst, zdjęcia, kalendarz etc. na swojej stronie bez ryzyka zniszczenia czy zakłócenia działania witryny.

   Aby strona internetowa mogła zostać wyświetlona przez komputer musi zostać napisana w języku dla niego zrozumiałym, takim jak HTML czy PHP. Niestety, kod zrozumiały dla komputera jest kompletnie nieczytelny dla człowieka, a jego opanowanie wymaga wykształcenia technicznego w tym kierunku. Wiąże się to z niemożliwością prostej edycji lub dodania treści na raz już zrobionej stronie internetowej.

   Aby rozwiązać ten problem oferujemy Interaktywna stronę internetowa wraz z intuicyjnym modułem działające w oparciu o system CMS (System Zarządzania Treścią). Główną rolą takiego systemu jest umożliwienie użytkownikowi wpływania na treść strony bez konieczności uczenia się skomplikowanych składni języków programowania, a daje
   to możliwość bezpośredniej aktualizacji treści strony przez osoby personelu praktyki.

close
Facebook IconDenCoDenCoDenCo