Materiały Promocyjne

Praktyka stomatologiczna potrzebuje również materiałów promocyjnych, które wspomagają budowanie wizerunki marki, a także pozwalają na wykreowanie poczucia wyjątkowości każdego pacjenta. Materiały promocyjne czy informacyjne również budują zaciekawienie i zainteresowanie obecnych i potencjalnych pacjentów. Chcemy zaprezentować Państwu propozycje, która pozwoli w jednym miejscu znaleźć wszystkie potrzebne, a czasami niezbędne materiały dla praktyki: do promocji, informacji, a także komunikacji z pacjentami. Zapewniamy pełną kreacja materiałów reklamowych z uwzględnieniem spójności z wizerunkiem i brandem praktyki i również ich pełną produkcje i dostarczenie.

  • materiały e-marketingowe

Działanie promocyjno – reklamowe w Internecie nazywane jest  e- marketingiem, a także  często  „marketingiem internetowym”. Marketing internetowy to bardzo szerokie pojecie, czasami można spotkać nawet wyjaśnienie, ze to praktycznie wszystko co wpływa na kreowanie marki i kontakt z pacjentem w internecie. Najczęściej spotykana promocja usług w mediach elektronicznych to reklama, która prowadzi do zainteresowania i zwrócenia uwagi na nowości czy specjalne oferty lub budowanie więzi długoterminowych z pacjentem.  Działanie materiałów promocyjnych e-marketingowych w szczególności odnosi się do korzystania z Internetu w celu poprawnej komunikacji z odbiorca, dlatego nie tylko forma graficzna jest istotna, ale i wielkość, rozmiar, czytelność czy rozdzielczość banneru, zdjęcia, film etc.  Jako, ze materiałów promocyjnych marketingowych można używać jako typowej reklamy na różnych portalach lub jako materiału do bezpośredniej komunikacji z pacjentem (wysyłanie tzw. e-mailingu na adres pacjenta). Wielokrotnie najlepsze pomysły kreacji czy oferty nie docierają do pacjentów, ponieważ trafiają do „spamu”, albo „ nie otwierają się” lub otwierają się niepoprawnie. Jako, że skuteczność materiałów reklamowych e-marketingowych to połączenie kreacji, projektu formy graficznej i skutecznego sposobu dostarczenia do pacjenta, proponujemy skuteczne rozwiązanie wraz informacjami o rzeczywistym dostarczeniem materiału do pacjenta czy ilości kliknięć i intensywnością zainteresowania

  • materiały drukowane

Reklama drukowana to obok internetu nadal bardzo popularna forma promocji. W praktyce przyjęło się w naszym kraju  ze podstawa funkcjonowania profesjonalnej firmy są ulotki, foldery, teczki, wizytówki z logo, dlatego tak ważne jest, aby zadbać o wysokiej jakości tych materiałów czyt. wydruk, nie oszczędzać na  gramaturze papieru etc. Mając doświadczenie w zarządzaniu kosztów związanych z drukowaniem materiałów, wraz z pełna warstwa kreacji materiałów reklamowych i promocyjnych proponujemy sprawdzone rozwiązania, dające wymierne oszczędności w kosztach druku i nakładu, czyli jakościowym i ilościowym. Współpracę z nami w obszarze drukowanych materiałów można tylko rozpocząć kiedy wybiorą nas Państwo do obsługi całego procesu kreacja, projekt, druku i   dostarczenie (dostarczanie). Mając bardzo konkurencyjne ceny wydruków, materiałów oraz sprawdzona jakość, świadomie podjęliśmy decyzje, ze niestety nie oferujemy rozwiązania, które zabezpiecza tylko sam wydruk materiałów.

Pracujemy w oparciu o materiały Państwa lub posiadając bardzo bogata galerie zdjęć stomatologicznych oraz filmów,  możemy je wykorzystać w procesie kreacji i przygotowania materiałów reklamowych czy stron internetowych. Materiały graficzne

  • gadgety

Posiadamy w swojej ofercie limitowana liczbę gadgetów jednak są one bardzo starannie wybierane, aby były unikalne, mające zaskakujące zastosowanie czy funkcje, a zarazem kojarzące się z usługami stomatologicznymi cechy.

close
Facebook IconDenCoDenCoDenCo