Strona Internetowa

Strona internetowa dla praktyki, gabinetu stomatologicznego może przestać być tylko wizytówką, a przeistoczyć się w narzędzie promujące Państwa gabinet, praktykę czy klinikę w mediach elektronicznych, wzmacniać i budować Brand, stać się miejscem do aktywnego utrzymania kontaktu z pacjentami, oferowania czy sprzedaży usług dla obecnych pacjentów, a także pomóc w pozyskaniu nowych. Pozwoli ona również Państwu posiadać informacje o liczbie zainteresowanych kontaktem z praktyką pacjentów, a także interaktywnym dialogiem z pacjentami oraz przesyłaniem im konkretnych, spersonalizowanych informacji niezbędnych do zwiększenia grupy obsługiwanych pacjentów. Graficzne i techniczne rozwiązania, będą podporządkowane budowaniu i wspieraniu wizerunku oraz roli jaka powinna pełnić interaktywna strona internetowa w wspieraniu istnienia i rozwoju gabinetu/praktyki/kliniki, a także pozwoli na dobre jej pozycjonowanie i harmonijne współistnienie z portalami społecznościowymi.

Dlaczego potrzebuję interaktywną stronę internetową?

Pytania:

  • Czy zadowoleni są Państwo z posiadanej strony?
  • Czy pozyskują Państwo wiele kontaktów i pacjentów przez obecność w Internecie?
  • Strona praktyki spełnia pokładane w niej oczekiwania i dociera do grupy docelowej pacjentów?
  • Informacje prezentowane na stronie i mediach społecznościowych są aktualne?
  • Zaprojektowana została przez osoby znające specyfikę rynku stomatologicznego i zasad obecności w mediach elektronicznych – Internecie?

Jeśli na wszystkie powyższe pytania odpowiedz brzmi „TAK” gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces i powodzenie, jeśli jednak pojawiły się inne odpowiedzi zachęcamy do zapoznania się z propozycjami naszej firmy.
Ponad 78% pacjentów ma kontakt z gabinetem/praktyką/kliniką przy udziale odwiedzania strony internetowej praktyki. Promując swoją praktykę, konieczne jest posiadanie interaktywnej strony internetowej. Zbudowanie pozytywnego pierwszego wrażenia, zaufanie i poczucia profesjonalizmu. Interaktywna strona internetowa pozwala na zbudowanie kontaktu z pacjentem, zaprezentowanie świadczonych usług przez praktykę, zaoszczędzenie czasu wraz z przyciągnięciem najwartościowszych pacjentów oraz zbudowanie komunikacji pomiędzy pacjentami a gabinetem. Pierwsze wrażenie, które pozwoli na zwiększenie grupy pacjentów obsługiwanych przez Państwa praktykę oraz pozwoli na zbudowanie grupy lojalnych pacjentów i stworzenie kanału komunikacji z pacjentami. Praktyka stomatologiczna potrzebuje spersonalizowanych, specjalnych i specyficznych rozwiązań dla świadczonych usług w komunikacji z pacjentami. Edukująco-informującej o usługach i procedurach formuły, a zarazem zrozumiałego opisu i intuicyjnego interfejsu obsługi przez pacjenta.

close
Facebook IconDenCoDenCoDenCo