Statystyki i analiza strony

Panel, którym dysponujemy do prowadzenia statystyk dla wybranych stron internetowych pozwala na pełna analizę zainteresowania stroną, a także konkretnymi elementami witryny czy usług prezentowanych na stronach wraz z informacjami, zachowań odwiedzających Państwa strony, danych czasowych czy demograficznych.

Obecnie możemy mieć o wiele więcej informacji, które nas interesują co do postrzegania Państwa obecności w mediach elektronicznych, jak postrzegane proponowane usługi, które zakładki są odwiedzane i z jakim skutkiem, czy są to nowi czy powracający pacjenci itd.

Same statystyki to tylko połowa sukcesu, nasze wieloletnie doświadczenia pozwalają tez na stały rozwój strony pod kątem jej dopasowania do grupy docelowej pacjentów oraz działań promocyjno – reklamowych, a także budżetem reklamowym i rekomendacją najbardziej efektywnych kroków. Pozwalamy znaleźć tez odpowiedzi na wiele pytań, które będą podstawa do oceny trafności ponoszonych wydatków reklamowych i pozwolą podjąć efektywne kroki komunikacyjne i promocyjne we właściwym kierunku.

close
Facebook IconDenCoDenCoDenCo