O Nas


Jednym z atrybutów naszej firmy jest proponowanie Państwu kursów i szkoleń praktycznych, które nie tylko podnoszą Państwa kwalifikacje, ale co ważniejsze, mają praktyczne zastosowanie w codziennej pracy z pacjentami.

Chcemy zaproponować Państwu kompleksowe, specjalistyczne i dopasowane do potrzeb gabinetu stomatologicznego rozwiązania koncentrujące się na specyfice istnienia praktyki stomatologicznej. Nasze doświadczenie i wiedza ekspercka zdobywana na najlepszych rynkach usług stomatologicznych świata w połączeniu z doświadczeniami oferowania usług na rynku polskim, może w pełni zapewnić Państwu specjalistyczne wsparcie w obszarze funkcjonowania gabinetu stomatologicznego w mediach elektronicznych.Interaktywna strona praktyki i obecność w Internecie – projekt i wykonanie

Państwa strona internetowa może przestać być tylko wizytówką, a przeistoczyć się w narzędzie do aktywnego utrzymania kontaktu, oferowania czy sprzedaży usług dla obecnych pacjentów, a także pomóc w pozyskaniu nowych. Pozwoli ona również Państwu posiadać informacje o liczbie zainteresowanych kontaktem z praktyką pacjentów, a także interaktywnym dialogiem z pacjentami oraz przesyłaniem im konkretnych, spersonalizowanych informacji niezbędnych do zwiększenia grupy obsługiwanych pacjentów.Aktualizacji strony praktyki, Facebooka, Twittera, Youtube’a.

Jako wieloletni praktycy w obszarze oferowania usług i promocji, z uwzględnieniem trendów rozwoju rynku i zachowaniem pacjentów zapewniamy kompleksową i spójną obecność Państwa praktyki w internecie: tworzymy i obsługujemy strony internetowe wraz z Facebookiem, Twitterem, Youtube’em. Zapewniamy profesjonalny, przyjazny a przede wszystkim przejrzysty dla pacjentów wygląd (design) stron. Nowoczesna i bardzo efektywna strona gabinetu, w pełni aktualna i zachęcająca pacjentów do aktywności, dodatkowo uzupełniona i wspomagana FanPage’ami (Facebook, Twitter) z zapewnieniem ciągłej aktualizacji będzie wielka wartością gabinetu i magnesem dla pacjentów.Obsługa informatyczna i bezpieczeństwo gabinetu.

Starając się zapewnić jak najwyższy standard naszych usług, proponujemy również Państwu obsługę informatyczną wraz z zabezpieczeniem gabinetu przed „nieproszonymi, elektronicznymi gośćmi” (anty-hackers). Zapewniamy zdalne zarządzanie i obsługę informatyczną jako tzw. administrator sieci gabinetu, wraz z usuwaniem przeszkód w codziennej obsłudze sprzętu komputerowego, poczty elektronicznej, itp., przez czas pracy Państwa gabinetu.PR, wizerunek praktyki i stomatologa w mediach elektronicznych.

Pomagamy w promocji gabinetu w obszarze PR i kontaktu z pacjentami jak i w pozycjonowaniu gabinetu w mediach elektronicznych. Oferujemy wykreowanie wizerunku Państwa praktyki z pełnym pozycjonowaniem, spójnością informacji i przekazu.

Wszystkie propozycje naszych serwisów oparte są o profesjonalne podejście i standard na najwyższym światowym poziomie. Zapewniamy szybki czas reakcji i wykonania wraz z bardzo atrakcyjnymi rozwiązaniami cenowymi i systemowymi. Każdy z proponowanych serwisów jest możliwy do zamówienia osobno lub w dowolnych konfiguracjach, bez wpływu na jakość czy ergonomikę ich działania na wszelkich urządzeniach mobilnych: tablet, iPad, iPhone, SmartPhone – Android, Windows 8 etc.

close
Facebook IconDenCoDenCoDenCo