Aktualizacja Treści Strony

Każda, nawet najlepsza, strona internetowa wymaga aktualizacji, aby mogła spełniać postawione przed nią zadania. Strony nieodświeżane pacjent i potencjalny pacjent rozpoznaje na pierwszy rzut oka. Ich wygląd, nawigacja i funkcjonalność odbiega od aktualnych standardów i nie są w żaden sposób skutecznym narzędziem do budowania wizerunku praktyki oraz przyciągania nowych pacjentów. Państwa oferta usług zmienia się i rozwija, chcecie zaprezentować nowe osiągnięcia, przypadki czy zmienić cennik – to wszystko wymaga aktualizacji na Państwa stronie, w przeciwnym razie przestaje ona spełniać swoja role.

Korzystając z naszej propozycji interaktywnej strony internetowej możecie Państwo wykonać sami cześć aktualizacji, używając intuicyjnego i prostego systemu CMS, inne wymagające pomocy naszego konsultanta aktualizacje, będą wykonane tylko, po przesłania do nas materiałów w wymaganym i określonym formacie i formie.
Te możliwości aktualizowania strony internetowej sprawiają, ze zamieszczone materiały na interaktywnej stronie internetowej są aktualne, a strona praktyki spełnia postawione przed nią zadania.

Decydując się na ofertę aktualizacji interaktywnej strony internetowej otrzymują Państwo możliwość aktualizacji:

  • tekstów na stronie
  • oferty praktyki
  • zdjęć i grafiki
  • cennika usług
  • danych teleadresowych

Wszystkie aktualizacje, które wykonują Państwo poprzez CMS nie wymagają wysyłania materiałów do naszego konsultanta.

close
Facebook IconDenCoDenCoDenCo