Logo i teksty na stronę

Praktyka stomatologiczna podobnie jak inne firmy działające w interakcji z otoczeniem zewnętrznym, gdzie Państwa pacjent narażony jest na kontakt z wieloma markami z rożnych obszarów rynku, musi wykreować swój wizerunek i zdobyć rozpoznawalność w oczach pacjentów. Praktyka powinna prowadzić promocje marki w oczach pacjenta również używając metod nie tylko związanych z promocja oferowanych usług, ale promocja marki praktyki w sposób pozwalający budować zaufanie i profesjonalizm  w odbiorze pacjenta. Chcąc być dostrzeżony przez pacjentów tworząc czy rozwijając praktykę stomatologiczna koncentrujecie się Państwo na pacjentach swoich, potencjalnych pacjentach, ofertach, planach leczenia etc…

W miarę rozwoju firmy zauważacie Państwo jak duże znaczenie ma dla jej widoczności na rynku system czytelnych komunikatów wizualnych z poprawnym i spójnych użyciem logo czy informacji o usługach praktyki. Z czasem dla praktyki marka staje się najcenniejszym składnikiem majątku wzbudzający pozytywne emocje.

Teksty na stronę – usługi copywriting

 
W zmieniających się sposobach komunikacji z pacjentem i naturalna migracji w treści informacji z sloganów do konkretnych zrozumiałych dla pacjenta informacji materiały informacyjne o usługach stomatologicznych staja się bardzo istotnym i trafiającym do wyobraźni pacjentów narzędziem komunikacji. Materiały informacyjne powinny mieć tez odpowiedni język przekazu i formę spójna ze sposobem komunikacji, jaki promuje i preferuje dana praktyka.

Dodatkowo w mediach elektronicznych materiały informacyjne powinny być poddane odpowiednim rygorom, co ma bardzo istotny wpływ na zoptymalizowania strony pod katem jej atrakcyjności w wielu wyszukiwarkach. Dlatego jeśli bierzemy odpowiedzialność za budowanie wizerunku praktyki czy budowę interaktywnej strony internetowej lub pozycjonowanie strony praktyki staramy się dać pod rozwagę Państwa skorzystanie z naszych usług w zakresie projektowania materiałów informacyjnych (copywriting).

Aby pogodzić ww. cele stawiane przed materiałami informacyjnymi to najlepszym rozwiązaniem jest połączenie Państwa profesjonalizmu w opisywaniu świadczonych usług z naszym doświadczeniem, co do sposobu komunikacji, prawidłowego i zrozumiałego języka dla pacjentów.

W ramach oferowanych usług DenCom oferuje opracowanie następujących elementów identyfikacji wizualnej koniecznej do spójnego kreowania marki i jej wymiarów w oczach pacjentów:

  • logotypy nowe i redisign, czy rebranding,
  • Brandbook, czyli strategia używania logotypu, aby zwiększyć spójność oddziaływania marki podczas jej promocji i wydatków, które Państwo ponoszą na promocje we wszystkich mediach,
  • merytoryczne teksty, materiały, prezentacje promujące brand praktyki i usługi,
  • materiały merytoryczne i promocyjne pomocne w budowie strony internetowej i pozycjonowaniu SEO,
  • materiały graficzne spójne z brandem praktyki incl. projekty papieru firmowego, wizytówek , ulotek, wizualizacja w mediach elektronicznych,
  • tapety do maila,
  • materiały promocyjne incl. ulotki,
  • banery projekty,
  • gadgety silnie kojarzące się z brandem i usługami praktyki

close
Facebook IconDenCoDenCoDenCo