Poczta

Poczta e-mailowa jest niezwykle istotnym elementem w komunikacji przez internet, warto więc zadbać, aby korzystanie z niej było maksymalnie proste i efektywne.
Adres Państwa poczty musi być prosty do zapamiętania i kojarzyć się jednoznacznie z Państwa gabinetem, warto również zadbać o odpowiednią strukturę samych adresów w obrębie Państwa praktyki.

Zdecydowanie odpowiedniejszą nazwą będzie adres o strukturze [email protected] niż [email protected] W przypadku praktyki warto posiadać większą ilość adresów, dzięki czemu odpowiednie e-maile będą trafiać do właściwych osób np. [email protected]

Aliasy e-mail pozwalają na posiadanie większej ilości adresów przypisanych do tego samego fizycznego konta pocztowego. Niezależnie od tego, czy pacjent wyśle wiadomość na [email protected] czy [email protected] wszystkie wiadomości mogą dojść do skrzynki [email protected]

Konto pocztowe w którym do każdej Państwa odpowiedzi dostawca dołącza nam reklamy również nie są oznaką profesjonalizmu.

Państwa konto emailowe- podobnie jak i o prawdziwą skrzynkę pocztową w domu- trzeba na bieżąco dbać. Skrzynka niepoddawana niewielkim, ale regularnym zabiegom konserwacyjnym po pewnym czasie zapełni się uniemożliwiając docieranie nowym wiadomościom. Brak reakcji na przychodzące niechciane przesyłki reklamowe sprawi, że możemy przeoczyć naprawdę istotną wiadomość wśród gąszczu śmieci. Korespondencję należy co jakiś czas archiwizować.

Brak odpowiedniego zabezpieczenia skrzynki, nieskonfigurowane uwierzytelnianie mogą sprawić, że ktoś będzie w stanie wysyłać wiadomości podszywając się pod Państwa.

Wszystkimi powyższymi trudnościami zajmuje się nasza firma. Dostają Państwo działające, bezpieczne, odpowiednio skonfigurowane skrzynki pocztowe z zabezpieczeniami ANTYSPAMowymi. Pocztę możecie Państwo przeglądać z każdego miejsca na świecie przez przeglądarkę internetową, może ona przychodzić równocześnie na Państwa komputer, laptop, tablet i telefon komórkowy.

  • opieka nad skrzynką mailową (usuwanie maili, dbanie o miejsce)
  • usuwanie i zapobieganie spamowi
  • zabezpieczenie skrzynki przed włamaniami
  • archiwizacja
  • aliasy email
  • wiele kont w domenie
  • dostęp IMAP
  • dostęp przez WWW
  • powiadamianie o nowych wiadomościach SMS
  • automatyczne odpowiadanie na wiadomości (urlop etc.)

W zależności od charakteru Państwa działalności proponujemy dogodne rozwiązania:

Wszystkie pakiety oparte są o miesięczne uzgodnione plany działań oraz ustaloną strategię średniookresową dla realizacji założonego celu/ów.

close
Facebook IconDenCoDenCoDenCo