Obecność gabinetu w wybranym kraju

Jeśli myślą Państwo o nowych i wartościowych pacjentach oraz planujecie rozszerzyć o ich grono pacjentów waszej praktyki, to jesteśmy w tym efektywnie Państwu pomóc.

W krajach, gdzie prowadzimy swoją działalność nawet ponad 95% pacjentów (Niemcy, Norwegia) przed decyzją podjęcia leczenia w Polsce wyszukuje stronę gabinetu stomatologicznego w lokalnych wyszukiwarkach w internecie.

Prezentacją (strony, FB, blog) i pozycją praktyk w Internecie zajmujemy się skutecznie od wielu lat na rynku polskim, w krajach europejskich czy nawet USA.

Tworzymy odpowiednie dla każdego wskazanego kraju rozwiązanie pozwalające na odnalezienie gabinetu w danego kraju wyszukiwarce oraz pozycjonujemy stronę w efektywny sposób dla wskazanego kraju.

Dla zapewnienia odpowiedniego przekazu konstruujemy stronę odpowiednio do danego kraju oraz zapewniamy odpowiednie teksty. W tym celu współpracujemy z zagranicznymi profesjonalnymi copywriterami, którzy przygotowują odpowiednie wartościowe treści. Odpowiedni dla danego kraju format strony oraz treść pozwala na efektywne pozycjonowanie i umiejętne zdobywanie nowych zagranicznych pacjentów dla danego gabinetu.

Dla efektywnego pozycjonowania i dotarcia do zainteresowanych pacjentów pomagamy dobrać odpowiednie słowa kluczowe dla wskazanej grupy pacjentów (implanty, protezy, licówki itp) oraz podejmujemy skuteczne działania dla danego kraju m.in. skuteczna obecność na odpowiednich forach czy kreowanie wartościowych linków pozycjonujących. Dzięki lokalnym strategicznym partnerom (serwisów branżowych, zaplecza tematycznego czy współtworzenie wątków na forach) – jesteśmy pewni efektu naszego działania, dlatego rozliczamy się z naszymi partnerami (gabinetami) tylko kiedy osiągamy ustalony efekt w lokalnych wyszukiwarkach np. niemiecki Google, norweski, szwedzki, włoski, angielski etc.

Nasze działania to również szeroki marketing internetowy w różnych formach:

  • lokalna strona gabinetu (m.in. na potrzeby odpowiedniej obecności w internecie),
  • lokalne reklamy w Google Ads dla danego kraju
  • social media – FB, Instagram,
  • materiały prezentacyno –informacyjne,
  • pozycjonowanie w zagranicznej wyszukiwarce.

Efektywne i mierzalne sukcesy odnosimy w tym ostatnim aspekcie – ponieważ wyniki działania są monitorowane przez osiągane pozycje.

Oferowana przez nas usługa pozycjonowania daje perspektywę osiągnięcia pozycji w TOP10 – na pierwszej stronie wyników w wybranym kraju.

W przypadku zainteresowania dotarciem do pacjentów z innych krajów prosimy o przesłanie formularza kontaktowego zaznaczając wybrany kraj:

close
Facebook IconDenCoDenCoDenCo